click to enable zoom
vyhľadávanie...
We didn't find any results
otvoriť mapu
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja poloha Celá obrazovka
Your search results

REZERVOVANÉ – Pozemky na výstavbu v obci Ruskov – slnečné, rovinaté, v tichej lokalite – pozor! menší pozemok už REZERVOVANÝ

37 € za m2
Ruskov, okres Košice - okolie, Košický kraj, Východné Slovensko, 04419, Slovensko, okres Košice - okolie
pridať k obľúbeným
109

Popis

REZERVOVANÉ – Exkluzívne ponúkame na predaj 2 pozemky v obci Ruskov Pozemky sa nachádzajú v intraviláne obce, v zastavanom území, priamo medzi rodinnými domami, vedie k ním obecná asfaltová prístupová cesta. Majú rozlohu 945m2 (cca 28*36) a 902m2 (cca 30*30). Ku pozemkom patrí aj podiel na 6m prístupovej ceste. Siete v blízkosti pri hlavnej ceste – plyn, elektrina, voda. Pozemky sú slnečné, rovinaté, ideálne pre stavbu rodinného domu. Cena: 37€/m2 Ruskov je vzdialený cca 20 km od Košíc, výborná dostupnosť autom, vlakom aj autobusom SAD. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť – škola, skôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, viaceré potraviny, stavebniny a iné. V okolí obce je možnosť športovania – turistika, cyklistika, huby. Príroda, lesy, čerstvý vzduch. Obec je bez neprispôsobivých spoluobčanov.

Adresa: Ruskov, okres Košice - okolie, Košický kraj, Východné Slovensko, 04419, Slovensko
PSČ: 04419
Otvoriť mapu
ID ponuky : 28354
Cena: 37 € za m2
Výmera pozemku: 900.00 m2

Kontaktujte ma

Naplánovať obliadku?
 • Druhy ponúk

 • POZEMKOVÝ SERVIS

  Pozemkový servis – servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

  Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá …. cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

  S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

 • POTREBUJETE HYPOTÉKU?

  Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

  Pre viac info nás kontaktujte »

Porovnanie ponúk